Vettel ziet Red Bull Racing niet als ‘structurele bedreiging’ voor Ferrari

Ferrari-coureur Sebastian Vettel denkt niet dat Red Bull Racing dit seizoen structureel kan wedijveren met zijn team.

“Als de zaterdagen goed gaan lopen, hoeft Red Bull geen heel grote bedreiging te zijn”, verwijst de viervoudig wereldkampioen in gesprek metAutosport.com naar de matig verlopen kwalificatiesessies van Ferrari.

Zondag troefde Max Verstappen in de Grand Prix van Spanje bij zijn Red Bull-debuut zowel Vettel als de andere Ferrari-coureur Kimi Raikkonen af. Zij allen profiteerden van het vroege uitvallen van de Mercedes-coureurs Lewis Hamilton en Nico Rosberg.

“Red Bull heeft wel veel progressie geboekt, maar dat geldt ook voor ons”, meent Vettel. “Tijdens de kwalificatie ging het alleen niet zoals wij wilden.”

“Verder waren we heel competitief. De race liep ook zoals we verwachtten. We hadden alleen moeite met inhalen. Op de momenten dat dat lukte, lieten we zien dat we sneller waren.”

Titel

Vettel, die de vierde plaats in de WK-stand bezet, heeft de hoop op de wereldtitel in elk geval nog niet opgegeven.

“Er is nog een kans, al staan we er niet heel goed voor”, erkent de Duitser tegenMotorsport.com.

“We gaan niet als favorieten de komende race in Monaco in, dat zijn nog steeds de Mercedes-coureurs. Verder wil ik niet te ver vooruitkijken.”

Door : nu.nl

Share article

Latest articles