Wolfsburg stunt tegen Real

Vfl Wolfsburg heeft in de kwartfinale van de Champions League in eigen huis voor een stunt gezorgd tegen Real Madrid. De nummer 8 in de Bundesliga won woensdagavond verrassend met 2-0 van de favoriete Spanjaarden.

Wolfsburg, waar Bas Dost na maanden van blessureleed weer op de bank zat, kwam na een minuut spelen nog met de schrik vrij. Cristiano Ronaldo scoorde, maar de scheidsrechter floot terecht af voor buitenspel.

In de 18e minuut tekende Ricardo Rodriguez voor de 1-0 uit een strafschop na een lichte overtreding van Casemiro op spits André Schürrle. Rodriguez schoot hard en hoog binnen.

Het was het eerste tegendoelpunt voor Real-doelman Keylor Navas in de Champions League. Hij had zijn doel 738 minuten schoon weten te houden. Een paar minuten later werd het zelfs 2-0 voor de Duitsers na een flitsende aanval die Maximilian Arnold netjes afrondde.

Schürrle

Na rust had André Schürrle een paar uitgelezen kansen om voor de derde Duitse treffer van de avond te tekenen, maar hij faalde jammerlijk. Aan de andere kant waren er wat kansjes voor Ronaldo, maar de Portugese vedette had in Wolfsburg helemaal niets in te brengen. Gescoord werd er niet meer.

Telesport

Share article

Latest articles