Zlatan goud waard voor PSG op Corsica

Zlatan Ibrahimovic heeft zijn waarde voor Paris Saint-Germain zaterdag nog maar eens bewezen. De Parijzenaars hadden het op Corsica lang lastig tegen SC Bastia, maar twee doelpunten van de Zweedse vedette zorgden er toch voor dat ‘PSG’ de punten mee naar huis nam: 0-2.

Ibrahimovic opende halverwege de tweede helft op aangeven van Edinson Cavani de score. Een paar minuten voor tijd verdubbelde hij de marge en kreeg Serge Aurier de assist op zijn naam. Trainer Laurent Blanc liet Gregory van der Wiel het hele duel op de bank.

Paris Saint-Germain is na tien wedstrijden koploper met 26 punten.

Angers en Caen handhaafden zich op de plaatsen twee en drie. Angers won met 2-1 bij Toulouse, Caen pakte de volle buit bij Stade de Reims: 0-1. Beide naaste belagers van Paris Saint-Germain hebben 21 punten.

Bron: ad.nl

Share article

Latest articles