Guus Hiddink besluit zijn tweede Chelsea-periode niet met een Europese prijs. De Nederlandse oefenmeester werd woensdagavond uit het miljoenenbal gestoten door Paris Saint-Germain: 1-2, nadat PSG in Parijs al met 2-1 gewonnen had. Zlatan Ibrahimovic was zoals zo vaak de grote man bij de Parijzenaars.
Na een kwartier deed Zlatan voor het eerst van zich spreken. De Zweedse vedette werd diepgestuurd door Angel Di Maria en trok de bal goed voor, om vervolgens te zien hoe Adrien Rabiot bij de tweede paal tegen zijn voorzet aanliep: 0-1.
Tien minuten later bracht Diego Costa de spanning nog wel terug. De spits kapte Thiago Silva knap uit, na een fraaie combinatie door het midden, en schoot met links binnen: 1-1.
Halverwege de tweede helft velde Ibrahimovic echter definitief het vonnis over Hiddink en consorten. Wederom was het Di Maria die de routinier vond, ditmaal knalde Zlatan zelf binnen: 1-2. Door de 2-1 overwinning van PSG in eigen huis moest Chelsea op dat moment nog drie keer scoren.
Dat lukte vanzelfsprekend niet, waardoor Hiddink zich moet richten op de FA Cup en de jacht op een Europees ticket. Ibrahimovic blijft in de race voor zijn eerste Champions League-titel ooit.
Gregory van der Wiel zat op de bank bij PSG. Vijf minuten voor tijd betrad de Nederlander als invaller het veld.
Telesport


