Zwoegende Sánchez inspireert Walcott

Alexis Sánchez is in vorm bij Arsenal. De Chileen wist dit seizoen al twaalf keer het net te vinden en was betrokken bij nog eens zeven andere doelpunten. Volgens de net herstelde Theo Walcott zorgt de goede vorm van Sanchez er bij hem voor dat hij zelf ook beter gaat voetballen.

,,Als je een teamspeler zo hard ziet werken en zo goed ziet voetballen, dan wil je je daar aan optrekken”, aldus Walcott in de Daily Star. ,,Het is echt ongelooflijk. Ook buiten het veld is hij constant bezig, je gaat dan vanzelf denken: ‘ik moet dat ook doen’.”

Helemaal topfit is Walcott nog niet, maar dat gaat niet lang meer duren. Voor zijn tegenstanders heeft de Engelsman alvast een waarschuwing. ,,Als ik straks fit ben en het team in balans is, gaat de Premier League nog wat meemaken.”

ad.nl

Share article

Latest articles