Luka ModricĀ scoorde in de slotfase de winnende treffer voorĀ AC Milan , waardoor zeĀ PisaĀ met 2-1 versloegenĀ en de achterstand opĀ koploper Inter Milan inĀ de Serie A verkleinden tot vijf punten op vrijdag.

Inter speelt zaterdag tegenĀ Juventus,Ā dat op de vierde plaats staat .
Milan had drie van de laatste zes wedstrijden gelijkgespeeld, onder meer tegen het zwakke Fiorentina en Genoa , en had het erg moeilijk tegen de nummer twee van onderen, die dit seizoen slechts één competitiewedstrijd had gewonnen.
Ruben Loftus-Cheek opende de score vlak voor rust door ongehinderd een voorzet vanaf rechts binnen te koppen. Niclas Füllkrug miste vervolgens een penalty, waarna Milan na een trage start de controle over de wedstrijd overnam.

Pisa dreigde echter de titeldromen van de bezoekers te dwarsbomen toenĀ Felipe LoyolaĀ twintig minuten voor tijd de gel equalizer scoorde.
Voormalig Tottenham- enĀ Real Madrid-Ā middenvelder Modric redde Milan zes minuten voor tijd door het strafschopgebied binnen te glippen en de winnende treffer binnen te tikken.
Er was nog tijd voorĀ Adrien RabiotĀ van AC Milan om een āārode kaart te krijgen, maar geen tijd meer voor doelpunten, en de mannen van Massimiliano Allegri vierden de belangrijke drie punten.
De AmerikaanseĀ sterspelerĀ Christian PulisicĀ kwam in de 77e minuut als invaller in het veld, nadat hij de vorige wedstrijd van Milan, de 3-0 overwinning opĀ BolognaĀ 10 dagen geleden, had gemist.
Pisa had evenveel punten als Verona. Fiorentina had drie punten meer dan beide teams enĀ LecceĀ nog eens drie punten meer.
De Milanese teams treffen elkaar op 8 maart in de stadsderby in het San Siro-stadion.
Bron: ESPN/Associated Press.


