Chinedu Harrison uit Nigeria heeft een bijzonder wereldrecord op zijn naam staan: fietsen met een bal op zijn hoofd. Maar liefst 103 kilometer hield hij het acrobatische kunstje vol.
Eerder dit jaar vestigde Harrison lopend met een bal op zijn hoofd ook al een record. Hij deed toen zes uur en vijftien minuten over 48 kilometer.
Aangezien deze prestatie al snel werd overtroffen, besloot de Nigeriaan het nog een keer te proberen, maar dan op de fiets. In de hoop dat niemand moedig of getalenteerd genoeg zou zijn om dit te kunnen verbeteren.
Motivatie
,,Mijn grootste motivatie was dat ik geloof in mijn door God gegeven talent. Ik wil de wereld laten zien wat ik kan doen. Ik ben blij dat ik het op mijn eigen manier heb kunnen doen”, aldus Harrison tegen The Sun.
Het is nu aan het Guinness Book of Records om zijn prestatie te erkennen.
Bron: ad.nl